Witaj na naszej stronie


Stronę, którą mają Państwo przed sobą, stworzyliśmy z myślą o  wszystkich, którzy chcą poznać lub znają już i tęsknią za oryginalnymi produktami z Hiszpanii. Wierzymy, że znajdą tu Państwo katalog wyselekcjonowanych produktów szeroko rozumianej diety śródziemnomorskiej, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających koneserów. I tak, w naszej ofercie znalazły się wyjątkowe wędliny, znakomite sery, doskonałe oliwy z oliwek, pyszne oliwki, wyborne wina oraz unikalne przetwory warzywne… Wszystko to z dbałością o najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.
Oferta produktów Hiszpański Smak jest skierowana zarówno do sektora Horeca, jak i do sklepów i sieci handlowych.

Na naszej stronie nie zabraknie też praktycznych informacji jak i gdzie można kupić nasze produkty. Postaramy się także stale uzupełniać zakładkę Hiszpania, gdzie zamieszane będą przydatne ciekawostki podróżnicze i najlepsze, czasem zaskakujące, przepisy. Cały czas wzbogacamy naszą ofertę, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w zakładce Nowości.

Zapraszamy na naszą stronę.

Aktualności

Oliwa Tierras de Jaen
Miło nam poinformować, że znajdująca się w naszej ofercie oliwa Tierras de Jaen z firmy Thuelma , zdobyła złoty medal na tegorocznych targach oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia w Los Angeles.

...
Wystawa Win Hiszpańskich
Hiszpański Smak gościł na VII Wystawie  Win Hiszpańskich w Polsce, która odbyła się 22 września w Reducie Banku Polskiego, przy ul. Bielańskiej 10 w Warszawie. Zorganizowaliśmy tam pokaz krojenia szynki Serrano de Bellota z Eiriz i prezentację sera Manchenieto, które zna...

Kontakt


Hurtownia Gama Sp. J.
D. Karolak & Wspólnicy

02-238 Warszawa
ul. Modularna 24
tel./fax 22 868 58 56
e-mail: hurtowniagama@op.pl