Witaj na naszej stronie

Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji stronę poświęconą Hurtowni Gama. Strona powstała jako element naszej strategii handlowej bazującej na ścisłym kontakcie z klientami, którym staramy się zagwarantować ofertę odpowiadającą ich indywidualnym potrzebom oraz oczekiwaniom. Pragniemy zapewnić, iż nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby nasi partnerzy obsługiwani byli w sposób profesjonalny, rzetelny i kompleksowy.
 
Mamy nadzieję, że strona ta będzie dla Państwa wygodnym źródłem informacji na temat naszej firmy oraz oferowanych produktów i usług.
 
W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. 
 
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich odwiedzających naszą stronę i zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy na stronę naszego nowego produktu - Wina w Tubie!

 

Wino w Tubie na stałe zagościło już i cieszy się ogromną popularnością w krajach Europy Zachodniej.Jesteśmy przekonani, że od teraz również Polacy spróbują, docenią i rozsmakują się w szerokiej palecie naszych wyjątkowych win. Wino w Tubie łączy w sobie najlepsześródziemnomorskie tradycje sztuki winiarskiej z nowoczesną, wygodną i stylową formą opakowania. Tworzone jest w hiszpańskiej Tarragonie i posiada apelacje właściwą dla tego regionu. Nawróć więc siebie i przyjaciół na Wino w Tubie i poznaj nowy styl picia wina.

http://www.winowtubie.pl

Aktualności

Ryby i produkty rybne
W związku z powiększającym się zapotrzebowaniem klientów na ryby i produkty rybne w naszej ofercie znalazły się śledzie w wiaderkach, ryby wędzone, słoiki i puszki....
Współpraca
Miło nam poinformować, iż nasza firma nawiązała współpracę z Dystrybutorem owoców i warzyw Wiesław Strulak, co wiąże się z możliwością zamawiania świeżych owoców i warzyw. ...

Kontakt


Hurtownia Gama Sp. J.
D. Karolak & Wspólnicy

02-238 Warszawa
ul. Modularna 24
tel./fax 22 868 58 56
e-mail: hurtowniagama@op.pl